Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 13 dieną Ib klasės mokiniai su mokytojomis Salomėja Krenciene ir Vilmute Sprudzaniene dalyvavo kasmetiniame jaunimo festivalyje „VIBELIFT“. Visą dieną jie galėjo klausytis garsiausių žmonių gyvenimo istorijų.

Paul de Miko kalbėjo tema „Tavo svajonių profesija, apie kurią nė nesvajojai“. Broliai Lavrinovičiai pasakojo apie sėkmę ir pripažinimą ir ar šiuos du dalykus galima suderinti. Gabija Skučaitė kalbėjo tema „Būk daugiau“, paskatino būti darbštiems ir siekti visų svajonių. Po šių pokalbių su Lietuvos muzikos atlikėjais virė diskusija „Kas yra kūryba: mūzos įkvėpimas ar nuoseklus darbas?“ Po to Dalia Belickaitė bandė paaiškinti, kur gyvena pozityvios mintys. Viktorija Šatkauskienė vedė pokalbį „Ko reikia sėkmei?“ Remigijus Žiogas pasakojo savo istoriją ir sakė, kad jeigu jis galėjo – gali ir tu, o Rimantė Kulvinskytė kalbėjo tema „Obuolys – ne apelsinas“. Renginį tęsė diskusija, pristatyta SMK, su Lietuvos sėkmingų įmonių kūrėjais Tadu Burgaila (KiloHealth), Justina Langaite (Vienaragių asociacija), Monika Žvinklyte (Vilandra), Mantu Mikucku (Vinted). Vėliau Vaidas Baumila, papasakojęs savo istorijas apie baimę, sielvartą, nepasisekimą, įkvėpė drąsos klysti ir atrasti. Dar viena diskusija buvo su Lietuvos teatro ir kino menininkais: „Kelias nuo pašaukimo savirealizacijos link.“ Diskusijas užbaigęs Donatas Montvydas įtikino, kad pasiekus aukštumas reikia nenustoti tobulėti ir profesionalumą paversti meistryste. Pasibaigus diskusijoms, mokiniai atsipūtė, šoko bei dainavo OG VERSION koncerte. Festivalio organizatorių noras buvo įkvėpti mokiniams daugiau gėrio, pozityvumo, motyvacijos – tai rodė ir renginio šūkis „Būk daugiau“. Pirmokai susitiko su daug įžymybių, turėjo galimybę išgirsti jų gyvenimo istorijas ir buvo paskatinti, kad niekada nenustotų svajoti ir įdėtų daug nuoširdaus darbo į veiklą, kurios imasi.

Patricija Butvilaitė, Ib klasė

Dalinkitės: