Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Po dvejų metų pertraukos gegužės 13-14 dienomis, Šeduvos gimnazijoje vėl rinkosi mokiniai, dalyvaujantys Lyderystės mokyklos veiklose. Savaitgalio stovykloje dalyvavo Radviliškio rajono Šeduvos ir Lizdeikos gimnazijų bei Prienų Stakliškių gimnazijos  mokinių komandos. Pagrindinis Lyderystės mokyklos organizatorių tikslas yra rasti mokinių, norinčių suprasti komandinio darbo esmę ir svarbą, vertinančių bendravimą ir bendradarbiavimą, norinčių mokytis spręsti problemas komandoje, klausyti ir išgirsti kitų nuomones, gerbiant kitus išsakyti savąją, skatinti tarpusavio toleranciją ir pagalbą. Stovyklos dalyviams teko atlikti komandos formavimo, grupinio darbo, bendradarbiavimo užduotis, taip pat užduotis, skirtas erdvinei orientacijai, kūrybiškumui, mąstymui, kalbiniams gebėjimams lavinti, daug dėmesio buvo skirta mokymuisi reflektuoti. Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Atviro jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ Šeduvos padalinio darbuotojams Karoliui, Andriui bei savanoriams. Įvairios veiklos padeda jaunimui ugdytis pilietiškumą, iniciatyvumą, atsakomybę. Smagiai praleistas laikas, naujos pažintys, įdomios veiklos skatina jaunus žmones pažinti save, tobulėti, ieškoti naujų veiklos formų.

Dalinkitės: