Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai Austėja Jarašūnaitė, Akvilė Rimkutė, Akvilė Bilevičiūtė (4s klasė) ir Nedas Urakovas (8s klasė) dalyvavo respublikiniame specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių viešojo skaitymo konkurse „Jie nešė šviesą ant pečių“, kuris buvo skirtas Knygnešio dienai paminėti. Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis savo krašto istorija lietuviškos spaudos draudimo laikotarpiu, puoselėti meninio žodžio suvokimą ir raišką, ugdyti komunikacinius gebėjimus. Konkurse dalyvavo 110 mokinių iš skirtingų šalies ugdymo įstaigų. Trijose skirtingose amžiaus grupėse skaitovus vertino kompetentinga komisija. 1-4 klasių grupėje Austėja Jarašūnaitė užėmė 3 vietą. Ji buvo apdovanota diplomu ir atminimo dovanėle. Visi konkurse dalyvavusieji skaitovai gavo padėkos raštus. Mokiniams konkursui padėjo pasiruošti mokytojos Engrita Diržienė ir Arnolda Šukienė.