„Jaunųjų dailininkų“ būrelio programa skirta gilesniam vaizduojamosios ir taikomosios dailės pažinimui. Būrelio tikslas – menu ugdyti harmoningą asmenybę, kūrybiškumą, menui neabejingą žiūrovą. Užsiėmimų metu piešiame, tapome, mokomės keramikos paslapčių, susipažįstame su įvairiomis atlikimo technikomis ir jų pritaikymo galimybėmis. Tikslingai ieškant kūrybinių idėjų, siekiame savaip jas perteikti tradicinėmis ir netradicinėmis vizualinių menų raiškos priemonėmis. Mokiniai ne tik susipažįsta  su dailės praktika, technikomis, bet ir domisi meniniu gyvenimu. Bendradarbiaudami,  kurdami bendrus projektus, dirbdami grupėse, suvokia dailės reikšmę įvairiose gyvenimo srityse. Papildomos veiklos metu sudaromos sąlygos kiekvienam vaikui patenkinti saviraiškos poreikius, plėtoti savo gabumus. Kartu su mokiniais rengiame kūrybinių darbų parodėles, dalyvaujame įvairiuose piešinių konkursuose. Tenkinant pažinimo ir lavinimo poreikius, sudaromos sąlygos atskleisti mokinių gebėjimams. Plėtoti meninius gabumus puoselėjant mokinių kūrybinį mąstymą, ugdyti individualumą ir formuoti praktinius įgūdžius.
Aš tikiu, kad sugebėjimą kurti galima rasti kiekviename asmenyje, tai nėra skirta tik menui, polinkis į kūrybą turi lemiamos įtakos bet kokioje žmogaus veikloje. Taigi programa skirta ne vien tik tiems, mene talentingiausiems.
Mokytoja Jolanta Akučkienė