Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judrioji savaitė. Ja siekiama paskatinti europiečius rinktis netaršias transporto priemones, mažinti taršą ir gyventi mieste be transporto spūsčių. Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai  taip pat  prisijungė prie  šios savaitės. Rugsėjo 16 dieną, šokio mokytojas Astijus Poška pakvietė visus į „Judriąją pertrauką šokio žingsniu“. Mokiniai, atkartodami  mokytojo rodomus įvairius šokių judesius,  aktyviai, linksmai ir turiningai  praleido ilgąją pertrauką gimnazijos kiemelyje.

Rugsėjo 22 dieną, judriąją savaitę  Šeduvos gimnazijos pradinukai pabaigė akcija „Judėk, judėk ir sau padėk“ miestelio parke. Mokytoja Aušra Poškienė mokiniams priminė Tarptautinės dienos be automobilio atsiradimo istoriją, jos svarbą žmogaus sveikatai ir gamtai. Mokiniai kartu su Šeduvos gimnazijos slaugytoja Aušra Misiukevičiene atliko apšilimo pratimus ir pasiruošė bėgimo distancijai. Išklausę mokytojos Jūratės Juškienės nurodymų ir vedami 4b klasės mokinių, visi akcijos dalyviai draugiškai įveikė pasirinktą atstumą.

Šeduvos gimnazijos  pradinių klasių mokiniai ir mokytojai šioje akcijoje dalyvauja kelintus metus iš eilės ir džiaugiasi galėdami akciją vykdyti atnaujintame miesto parke besimėgaujant vis dar šiltu rudenišku oru.

1  2

 

Dalinkitės: