Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Tęsiant projekto „100 susitikimų“ įgyvendinimą,  gruodžio 19 dieną gimnazijoje apsilankė II laidos abiturientės Jūratė Jučaitė Kreivienė, Edita Rutkauskaitė Varneckienė ir Ieva Vedeckytė. Šios laidos abiturientams paskutinis skambutis nuskambėjo 2007 metų pavasarį.
Kaip greit prabėgo vienuolika  metų. Tokia mintimi susitikimą pradėjusios viešnios, kartu su   8b klasės mokiniais ir auklėtoja Aušra Mickute, leidosi į prisiminimus. Kalbėta ne tik apie atvykusias mokines, jų pasirinktas profesijas, nuveiktus darbus ir ateities planus, bet ir prisiminti kiti šios laidos mokiniai, kurie  šiuo metu gyvena ir dirba Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Vokietijoje. Gyvenimas šios laidos abiturientus išblaškė po įvairias šalis, todėl jiems sunku dažnai susitikti, bendrauti, bet jie tai daro šiuolaikinių informacinių technologijų pagalba. Buvusios mokinės skatino aštuntokus naudotis visomis jiems teikiamomis galimybėmis, būtinai studijuoti, įgyti profesiją, galbūt pasiblaškyti ir po platųjį pasaulį, ieškant savosios laimės, bet grįžti į savo šalį savo gimtąją Šeduvą. Jūratė Kreivienė net išdavė savo paslaptį, kad jos šeima jau suplanavusi grįžimą sekančiais metais į gimtąją Šeduvą. Ypač šiandieninius mokinius sudomino Ievos Vedeckytės pasakojimas apie gana egzotišką profesiją – kruizinių laivų darbuotoją. Dirbdama šį darbą, ji aplankė Aliaską, Indoneziją, Havajus, Islandiją ir daugelį kitų nuostabių šalių. Susitikimo metu Ieva padainavo ir nuostabią dainą, nes kaip pati sakė, kad tikroji jos gyvenimo meilė yra ir bus muzika. Edita Varneckienė skatino mokinius domėtis įvairiomis mokymosi galimybėmis papasakojo apie savo mokymąsi ir dabartines savo studijas. Prisiminimų pamokoje  aštuntokai sužinojo,  kokios pamokos buvo joms pačios įdomiausios, kas vykdavo ilgųjų pertraukų metu, kokius nuotykius patyrė ekskursijose ir mokyklinių renginių metu. Viešnios pasidalijo savo patirtimi ir patarimais, kaip svarbu šiuolaikiniame pasaulyje mokėti bent vieną užsienio kalbą, patarė įdėti kuo daugiau pastangų jas mokantis. Visi kartu pavartė atsineštas nuotraukas, klasės žurnalą.
Gėlės, saldžios dovanos, bendra nuotrauka atminimui, šilti palinkėjimai ateinantiems metams visiems susitikimo dalyviams suteikė daug teigiamų emocijų. Viešnios išskubėjo su viltimi ir pasižadėjimu būtinai susitikti kitų metų birželio 15 dieną baigiamajame gimnazijos šimtmečio minėjimo renginyje.
Aušra Mickutė, 8b klasės auklėtoja

Dalinkitės: