Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos šių metų rugsėjo mėnesį kraštotyros dieną, skirtą Radviliškio krašto pažinimui, praleido ypač turiningai. Dieną mokiniai pradėjo aplankydami Kleboniškių kaimo buities muziejuje šiuo metu eksponuojamą tautinio kostiumo metams skirtą parodą. Po jos mokinių laukė smagi atrakcija – kelionė ilgiausiu rajone tiltu prie Kleboniškių piliakalnio. Ant šio kalno apžiūrėti apylinkes sutrukdė šimtamečiai medžiai, tačiau kiek vėliau aplankytas Raginėnų (Raganų) piliakalnis pakerėjo ne tik vaizdu, bet ir savo legendomis. Išvykos metu mokiniai džiaugėsi ne tik krašto gamtos ypatumais, bet ir pasinaudojo reta galimybe užeiti į Pakalniškių malūną. Antroje kelionės pusėje aplankytas Burbiškio dvaras mokinius pakerėjo sutvarkyta aplinka, o saulėta diena, praleista dvariškių išpuoselėtame parke, suteikė puikių emocijų.

 

Pradinių klasių mokytoja

Inga Rutkauskienė

Dalinkitės: