Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 18 dieną gimnazijos konferencijų salėje buvo įžiebta kalėdinė eglė, skirta gimnazijos šimtmečiui. Papuošalus žaliaskarei  gamino visų klasių mokiniai. Direktorius Laimutis Škleinikas pasveikino susirinkusius  artėjančių švenčių proga ir kartu su abiturientais uždegė žvakutes ant skarotų eglės šakų. Gimnazijos darbuotoja Danutė Žukienė ir anglų kalbos mokytoja Salomėja Krencienė 6b klasės mokiniams įteikė simbolinius Lietuvos šimtmečio prizus „Šimtmečio herojai“, kuriuos įsteigė Lietuvos Respublikos Vyriausybė už eglės papuošimą ketvirto dešimtmečio dekoracijomis, ir padėkojo už aktyvų dalyvavimą konkurse ,,Šimtmečio dovana Lietuvai“. Miško gražuole pasigėrėti galima konferencijų salėje.

Dalinkitės: