Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Ankstų gruodžio 1 dienos rytą pradinių klasių mokiniai ir mokytojos susirinko įžiebti Kalėdinės eglutės. Šio įvykio visi nekantriai laukė, nes tai ženklas, kad šv. Kalėdos jau čia pat. Linksmą šventės pradžią paskelbė miško žvėreliais persirengusių trečiokų inscenizacija. Šventės kulminacija – eglutės įžiebimas.

Tai atlikti miško gyventojai pasikvietė patį svarbiausią žmogų mokykloje – direktorių Laimutį Škleiniką. Mokyklos vadovas susirinkusiuosius pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir palinkėjo, kad dosnus Kalėdų Senelis aplankytų visų vaikučių šeimas. Po ypatingo signalo eglutė suspindo įvairiaspalvėmis lemputėmis. Garsūs vaikų plojimai ir kartu atliekama daina kvietė pasidžiaugti artėjančiomis kvapniomis Kalėdomis. Sveikinimo žodį tardama direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Kavaliauskienė, pasveikino su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir palinkėjo, kad artėjančią kalėdinę dvasią, šilumą ir gėrį visi jaustų ne tik per šv. Kalėdas, bet ir kiekvieną dieną. Tai tardama direktoriaus pavaduotoja kiekvienai klasei įteikė po simbolinį gerų darbų maišelį ir pakvietė daryti gerus darbus, kurių gausa pasidžiaugsime prieš pat šv. Kalėdas.

 Šventės metu  pradėjo veikti gimnazijos kalėdinis paštas, kurio atidarymo proga direktoriaus pavaduotoja kiekvienam mokiniui įteikė po voką, o renginio organizatorės Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė pakvietė pasveikinti klasės draugus, kitų klasių mokinius, mokytojus ir kitus bendruomenės narius artėjančių švenčių proga.

 Ant sienos, šalia įžiebtos kalėdinės eglutės, dienas iki didžiosios metų šventės pradėjo skaičiuoti Advento kalendorius, kuris kiekvieną dieną gražiu palinkėjimu ar užduotėle įkvepia geriems darbams.

 

 

Dalinkitės: