Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 27 dieną 8b klasės mokiniai su klasės auklėtoja Salomėja Krenciene dalyvavo virtualioje paskaitoje „Karjera prasideda mokykloje“. Pamoką vedė viešojo kalbėjimo treneris, profesionalus renginių vedėjas Dainius Palivonas ir Evelina Kaziulionė, OK Karjera vadovė. Vedėjai davė patarimų, kaip ugdyti pasitikėjimą savimi, tinkamai išsikelti trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus, išsirinkti karjeros kelią. Jie pabrėžė, kad pažinti save ir žinoti, kas tau geriausia, yra svarbiausi dalykai. Pamokos vedėjai liepė įsivaizduoti mašiną. Priėjome prie išvados, kad visi žmonės mato pasaulį skirtingai, yra įvairiausių nuomonių. Kai kas gali nepritarti tavo profesijos pasirinkimui, bet, išklausius patarimų, reikia rinktis, kas miela širdžiai. Manau, kad aštuntokams buvo labai įdomu, jie įgijo daugiau pasitikėjimo bei papildė žinias, kaip siekti savo tikslo.

Patricija Butvilaitė, 8b klasė

Dalinkitės: