Lapkričio 23 dieną IIIb klasės mokiniai su mokytojomis Aušra Mickute ir Rože Diliene lankėsi Kauno kolegijoje. Išvykos tikslas – detaliau susipažinti su studijų ir karjeros galimybėmis Kauno kolegijoje. Paskaitos metu gimnazistai buvo supažindinti su įvairiomis studijų programomis, konkursinio balo sandara, kitomis stojimo sąlygomis, ypač daug dėmesio lektorė skyrė supažindinimui su plačiomis karjeros galimybėmis baigus studijas šioje kolegijoje. Ekskursijos metu mokiniai aplankė mokomąsias kolegijos erdves, laboratorijas, poilsio zonas.

Sekanti šios išvykos stotelė – Maironio lietuvių literatūros muziejus. Čia gimnazistai dalyvavo edukacinėje Kultūros paso programoje ,,Išmanyk Maironį‘. Pamokoje mokiniai pagilino savo žinias apie poeto gyvenimą ir kūrybą. Vakare stebėjome Kauno dramos teatro spektaklį pagal A. Škėmos dramą ,,Balta drobulė“. Spektaklio metu mokiniai stebėjo tarp meilės ir praradimo, kūrybinės laisvės ir kančios besiblaškantį spektaklio herojų, ieškantį savęs įprasminimo .formų. Kūrybinis svaigulys ir desperatiškos pastangos atrasti tiesą, herojui atneša tik kančią… Diena, praleista Kaune dovanojo daug naujų patyrimų ir įspūdžių, paskatino susimąstyti.