Šeduvos gimnazijos 7b klasės mokiniai su mokytojomis R. Diliene ir A. Mickute dalyvavo Karjeros dienoje Vilniaus oro uoste ir muitininkų rengimo centre. Muitininkų rengimo centre įsikūrusiame muziejuje mokiniai susipažino su  kaupiama ir saugoma istorine, dokumentine ir kita medžiaga, susijusia su muitinės istorija nuo  Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Rusijos imperijos laikotarpio iki Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo  ir dabartinių dienų.

Mokiniai pamatė  peršautą Lietuvos Respublikos vėliavą, kabojusią Lavoriškių poste, pirmąsias muitinės, pasienio policijos, dabartinę muitininko ir mobiliosios grupės specialiąją uniformas, dabartinio ir istorinio Lietuvos pasienio stulpo kopijas, plombas ir plombavimo priemones, įvairias konfiskuotas nelegaliai įvežtas prekes.

Po pietų visų laukė unikali ekskursiją į oro uostą, kurią mokiniams organizavo GET JET AIRLINES kompanijos atstovė, buvusi Šeduvos gimnazijos mokinė Agnė Dilytė Pranevičienė. Specialiu oro uosto autobusu mokiniai apvažiavo visą oro uosto teritoriją, stebėjo kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, keleivių išlaipinimą, bagažo pakrovimą į lėktuvą. Mokinius lydėjo orlaivio pirmasis ir antrasis kapitonai, bei du skrydžio palydovai. Jie paaiškino mokiniams apie lėktuvų technines galimybes, Vilniaus ir kitų tarptautinių oro uostų veiklos taisykles, dalijosi savo skrydžių patirtimi, atsakė į mokinių klausimus kaip tapti orlaivio pilotu, skrydžio valdymo dispečeriu ar palydovu.  Prie keleivinio lėktuvo BOEING 737 visus pasitikęs lėktuvo mechanikas  supažindino su lėktuvo paruošimo skrydžiui etapais. Patogiai įsitaisę lėktuvo sėdynėse mokiniai klausėsi skrydžių palydovų pasakojimo apie savo profesiją, įdomius nuotykius ore, kartu su pilotais pabuvojo pilotų kabinoje, stiuardų darbo vietose.  Padėkoję  GET JET AIRLINES kompanijos atstovei už įspūdingą ekskursiją, kupini prabėgusios dienos įspūdžių pasukome namų link.