Artėjantį pavasarį Specialiojo ugdymo skyriaus bendruomenė pasitiko tradiciniu Kaziuko mugės šurmuliu… Kovo 3 dieną, skambant liaudiškai muzikai,  aikštelėje buvo dengiami prekystaliai, ant jų rikiuojami įvairiausi rankdarbiai, išauginti žalumynai, dedami pačių kepti pyragai, meduoliai ir kiti gardumynai. Po nuotaikingos sveikinimo programos prasidėjo prekyba… Mugėje buvo galima ne tik pirkti, parduoti, bet ir mainytis ar dovanoti. Čia pat buvo vaišinama karšta arbata, kviečiama pasidžiaugti poni žirgeliais. Niekas iš kermošiaus negrįžo be lauktuvių ir geros nuotaikos. Džiaugiamės, kad tradiciniame renginyje apsilankė svečiai iš Belgijos, Šeduvos seniūnas Justinas Pranys, Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai, gimnazijos pradinukai. Dėkojame  mokiniams, klasių ir grupių auklėtojoms už aktyvų dalyvavimą šventėje.

Organizatorės Virginija Pranienė, Virginija Budrienė