Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

7 klasių mokiniai visą kovo mėnesį ruošėsi integruotai geografijos, informacinių technologijų ir literatūros pamokai ,,Kelionės atveria akiračius‘‘ (pagal M.Šalčiaus ,,Svečiuose pas 40 tautų‘‘). Susiskirstę grupelėmis septintokai, geografijos mokytojos Egitos Brazienės padedami, pasirinko šalį, apie kurią turėjo kuo išsamiau papasakoti. Per informacinių technologijų pamokas ruošė  pristatymus, konsultavosi su IT mokytoja Rima Juškiene. Kovo 29 dieną vyko baigiamasis renginys – integruota pamoka ,,Kelionės atveria akiračius‘‘. Mokiniai pristatė savo darbus, be to, klausydami draugų kaupė medžiagą rašiniui. Septintokų viešąjį kalbėjimą vertino lietuvių kalbos mokytojos Virginija Diržinauskienė ir Jūratė Petraitienė.


Dalinkitės: