Minėdami mums ir Lietuvai svarbią šventę Vasario 16-ąją, Lietuvos atkūrimo dieną, Šeduvos gimnazijos bibliotekininkė Vita Kasarauskienė ir neformaliojo švietimo mokytoja Dovilė Šerpetauskienė organizavo virtualią skaitymo akciją „Skaitau lietuvišką knygą“. Akcijos dalyviai turėjo atsiųsti nuotrauką, kurioje būtų matoma skaitoma lietuviška knyga ir pats dalyvis, pasipuošęs lietuviška atributika. Nors į akciją kvietėme visą gimnazijos bendruomenę, patys aktyviausi dalyviai buvo pradinių klasių mokiniai. Ačiū visiems, kurie prisijungė prie šios akcijos, ačiū už jūsų kūrybiškumą ir  sveikiname nugalėtojas.

Tikime, kad ši akcija nors maža dalele prisidėjo prie mūsų pačių ir mokinių pilietiškumo, skaitymo skatinimo, taip pat kultūrinių vertybių puoselėjimo.