Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 17 dieną 8b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Salomėja Krenciene ir Inga Hokušiene dalyvavo integruotoje virtualioje pamokoje, kurią vedė Aida Vėželienė iš Vilniaus Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Lektorė papasakojo apie knygos raidą, koks patikimas žinių šaltinis ji buvo ir yra. Deja, knygos svarbą žmogaus gyvenime ne visada suprantame. Nuo pat seniausių laikų žmonės piešė ant akmenų, kad perduotų istoriją, vėliau rašė ant medžio, molinių, odinių paviršių. Atsiradusios iš popieriaus, jos buvo brangios ir ne kiekvienam prieinamos. Lektorė rodė reportažus, siužetus, skaidres, kaip buvo saugomos ir kaip reikėtų saugoti svarbias knygas. Turėjome galimybę pasigaminti skirtukus knygoms, ant kurių skaitydami galėsime užsirašyti patikusias mintis. Visus sudomino pavyzdžiai, kaip pasigaminti autorines knygas. Manau, mokiniai išgirdo naujų, negirdėtų dalykų apie knygas. Buvo išties įdomu.

Patricija Butvilaitė, 8b klasė

Dalinkitės: