Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Jau ketvirtus metus šventiškai papuoštoje Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus salėje būriavosi mokiniai ir mokytojai. Įraudę skruostai ir drebančios rankytės išdavė koncerto dalyvių jaudulį. Čia, į jau tradicija tapusį kasmetinį kalėdinį koncertą ,,Gerumo sparnai“,  rinkosi Radviliškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų specialiųjų poreikių mokiniai ir jų mokytojai. Šiemet koncerte dalyvavo ir svečiai iš Kelmės specialiosios mokyklos.

Mokinukai visiems susirinkusiems deklamavo gražiausias eiles apie žiemą, dainavo, šoko, vaidino.  Koncerto dalyvius sveikinęs Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas mokiniams ir jų mokytojams linkėjo prasmingų ir jaukių šventų Kalėdų, svajonių išsipildymo, darnos ir gerumo. Kasmet šventės dalyviai žiūrovus stebina išradingomis ir jautriomis meninėmis kompozicijomis. Mažieji artistai  ne tik padovanojo vieni kitiems puikių emocijų, bet ir privertė susimąstyti  apie tikrąsias gyvenimo vertybes belaukiant didžiųjų metų švenčių. Visi koncerto dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir padėkomis.

                                                                                       Aušra Mickutė, specialioji pedagogė metodininkė

Dalinkitės: