Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šiaulių Jovaro progimnazijoje lapkričio 24 dieną vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „Ar žinai?“. Šio susitikimo tikslas buvo aktyvinti mokinių pilietinę savimonę, ugdant vertybines nuostatas: racionalų ir atsakingą požiūrį į ūkio, gamtinių išteklių tvarkymą, tautinės kultūros puoselėjimą, gebėjimą dalyvauti visuomeniniame gyvenime, atsakingai veikti.      Šeduvos gimnazijos 3b klasės mokiniai Akvilė Guokaitė pristatė stendidį pranešimą „Aš augu…“, Gerda Rabašauskaitė ir Klaidas Guntulis – „Netoli mūsų esantys piliakalniai“, Elija Peleckytė ir Jokūbas Peleckis – video „Ir aš ten buvau“, kuriuos paruošė mokytoja Inga Rutkauskienė. 2a klasės mokiniai Augustas Šereiva, Gabrielė Norvilaitė ir Gabija Vencevičiūtė papasakojo apie Šeduvos miesto istoriją, kuriuos paruošė mokytoja Daiva Mačiūnienė.
Konferencijos metu moksleiviai buvo skatinami domėtis šalia gyvenančių tautų kultūra ir savo tautos kultūros istoriniu tęstinumu, etnokultūra – tautosaka, tautodaile, liaudies muzika, papročiais, liaudies medicina bei aktyviai dalyvauti pilietinėse ir socialinėse akcijose.

Dalinkitės: