Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Balandžio 12 dieną Šeduvos gimnazijos mokiniai – Miglė Kondrotaitė, Žavinta Misiukevičiūtė, Monika Nacickaitė, Gedas Pelenis ir mokytoja Kritina Tvarijonaitė, dalyvavo rajoninėje konferencijoje “Laisvas nuo priklausomybių – misija įmanoma”. Konferencijos metu mokiniai ir jų vadovai išklausė kitus ir pristatė savo ruoštus  pranešimus, padėsiančius išvengti priklausomybių.
Susipažino su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiojo tyrėjo Aivaro Kardašiaus darbo patirtimi, susijusia su psichotropinėmis medžiagomis.
Daugiausia dėmesio susilaukė ir teigimų emocijų sukėlė keturkojai policininkai. Konferencijos dalyviai įdėmiai stebėjo kinologo specialybės reprezentaciją.

Dalinkitės: