Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Balandžio 20 d. Šiaulių universitete vyko respublikinė skirtingų gebėjimų mokinių konferencija ,,Šimtmečio Lietuva“.  Konferencijos tikslas ir uždaviniai  –  ugdyti mokinių pilietinę savivoką, pagarbą ir pasididžiavimą savo tauta, valstybe,  plėtoti mokinių gebėjimus raiškiai kalbėti, sklandžiai reikšti savo mintis, kūrybiškai mąstyti, jausmus perteikti kūrybinėmis priemonėmis, naudoti informacines technologijas, teikti mokiniams teigiamų emocijų, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis, kelti savivertę. Puikiai Šeduvos gimnaziją šiame renginyje atstovavo Specialiojo ugdymo skyriaus mokinės Austėja Jarašiūnaitė ir Greta Dimidovaitė bei 5a klasės mokinys Svajūnas Medeckis ir 8a klasės mokinys Jonas Brazys. Džiugu, kad plenarinį konferencijos posėdį atidaryti suteikta teisė Šeduvos gimnazijos dainininkių tercetui (A. Jarašiūnaitė, I. Čapaitytė, E. Kavaliauskaitė). Visus konferencijos dalyvius sužavėjo mergaičių atliekama L. Remeikienės daina „ Tuk, širdele, tuk, tuk“. Jonas Brazys skaitė pranešimą ,,Lietuva mūsų širdyse ir lūpose“, kuriame visus supažindino, kaip iškilmingai ir išradingai buvo švenčiama Vasario 16-oji Šeduvos gimnazijoje. Mokiniams pasiruošti konferencijai padėjo mokytojos D. Variakojienė, E. Diržienė ir A. Mickutė. Konferencijos pabaigoje visi mokiniai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir padėkos raštais.

 

Dalinkitės: