Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 24 d. Kurtuvėnuose vyko respublikinė specialiųjų mokyklų mokinių konferencija „Gamtos atradimai vaiko akimis”. Šių metų tema – „100 akimirkų Lietuvos gamtoje“. Konferencijos tikslas – žadinti mokinių norą domėtis Lietuvos gamta ir ją saugoti.
Konferencijoje buvo pristatyti stendiniai, žodiniai ir muzikiniai pranešimai. Mūsų gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, paruošti mokytojų Virginijos Budrienės ir Arnoldos Šukienės, suvaidino muzikinę improvizaciją „Nešė velnias akmenį“ (pagal padavimą apie Puntuko akmenį). Konferencijos dalyviai atliko pažintinę orientacinę užduotį, pasodino 100 gėlių daigelių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.
Renginys vyko atstatytoje Kurtuvėnų regioninio parko ratinėje, kurioje dabar veikia lankytojų informavimo centras. Grožėjomės vasarišku oru, išpuoselėta aplinka, patyrėme gerų įspūdžių.

Dalinkitės: