Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 3 dieną Lietuvos piliečiai jau vienuoliktą kartą laikė Teisingumo ministerijos organizuojamą Konstitucijos egzaminą. I etape dalyvavo ir  konstitucines žinias pasitikrino 39 mūsų gimnazijos mokiniai. Visi dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes (5-7, 8-II, III- IV klasių) ir jiems pateikti skirtingi klausimynai. II etapą galėjo patekti mokiniai, surinkę 25 ir daugiau taškų. Puikiai sekėsi Mantui Lilioniui (IIb), jis surinko 26 taškus ir pateko į II etapą. Sveikiname Mantą ir linkime sėkmės! Iš 5-7 klasių mokinių geriausiai pasirodė Ieva Čapaitytė (7b), Gabija Švaistytė (7b) ir Jovaras Meškauskas (5b). Iš 8-II klasių dalyvių daugiausiai taškų surinko Ema Paškevičiūtė (IIa) ir Ugnė Petraitytė (8a). III-IV klasių mokinių tarpe daugiausiai taškų surinko Gabija Jonaitytė (IVa).

Dalinkitės: