Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vykdant E‘twinning projektą „Su gimtadieniu / Happy birthday“ Šeduvos gimnazijos 5a klasės mokiniai su auklėtoju Vidmantu Skesteniu buvo pakviesti į Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinę „Boružiukų“grupę (jie-buvę Boružiukai). Čia pedagogė Roma Skestenienė surengė kūrybines dirbtuves „Kalėdų Eglutės gimtadienis“(tai mažųjų idėja). Mokiniai, atėję į „Boružiukų“ grupę, prisiminimais sugrįžo į vaikystę. Tik laiko turėjo ne perdaugiausiai, nes reikėjo išmokyti mažuosius pasidaryti eglutei puošmenas.  Kūrybinėse dirbtuvėse veiklos užteko visiems, o rezultatas-vaikų kūrybiniai darbai, papuošta eglutė, bendrytės jausmas ir Kalėdų laukimo nuotaika. Štai koks tas „Kalėdų Eglutės gimtadienis“.  Kalėdinis laikotarpis, prisiminimai, bendra veikla-tai tikras Kalėdų stebuklas.

 

 

Dalinkitės: