Gruodžio 10 dieną mūsų gimnazijoje vyko integruotos „Kūrybiškumo pamokos“, skirtos rašytojui, buvusiam Šeduvos progimnazijos mokiniui  Jurgiui Jankui. Pamokose dalyvavo I-IV klasių mokiniai.  Penkiasdešimt šeši iš jų pristatė savo kūrybinius darbus. Visi žavėjomės mūsų mokinių kūrybiškumu ir branda.  Klausėme jų noveles, miniatiūrą, esė, sonetą, trioletus, eilėraščius, haiku. Kiekvienam kūriniui buvo sukurtos interpretacijos: žodžiu, piešiniu arba šokiu. Iliustracijų šiemet buvo ypač gausu – net trisdešimt trys. Daugeliui kūrinių buvo nupiešta net po kelias iliustracijas, sukurti du šokio projektai. Šių pamokų metu susipažinome ir su biblioterapija – viena iš galimybių geriau pažinti save, ugdytis dvasinį pasaulį, bendrauti su kitais. Visi jaunųjų mūsų gimnazijos kūrėjų kūriniai paliko didelį įspūdį, tačiau  labiausiai visiems patiko esė ,,Sava ir tikra, o ne svetima“, kurios autorė IIIb klasės mokinė Karolina Koriznaitė, jai ir atiteko pirmoji vieta. Antroji vieta skirta IVa klasės mokinei Odetai Blužaitei už eilėraštį ,,(Ne)tikėjimas“, trečioji vieta –  abiturientui Karoliui Kasarauskui už novelę ,,Bailys“. IVb klasės mokinės Virgailės Kručkauskaitės interpretacija  buvo pripažinta geriausia, antroji vieta atiteko IIIb klasės mokinei Karolinai Koriznaitei, trečioji – abiturientei Urtei Didaronkutei. Renginio dalyviams labiausiai patiko IIIa mokinės Emos Paškevičiūtės iliustracijos, antroji vieta skirta IVa klasės mokinei Urtei Didaronkutei, trečioji – Godai Kvietelaitytei (IIb). Labiausiai pasisekęs buvo IIIb klasės mokinių Emilijos Bardauskaitės, Arijanos Gvaldaitės, Karolinos Koriznaitės, Inesos Venslavičiūtės   šokio projektas.
Labai smagu buvo matyti šitiek kuriančių mokinių. Tikimės, jog mūsų gimnazijos talentai džiugins ir ateinančiais metais.
Ema Paškevičiūtė, IIIa