Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos šokių studijos „Vaivorykštė“ šokėjai dalyvavo respublikiniame šokių festivalyje-konkurse „VIRTUAL DANCE 2021“. Šokėjai pagal konkurso nuostatus turėjo sukurti 1 min. kompoziciją su šokio ir gimnastikos elementais. Savo sukurto ir atliekamo šokio video reikėjo pateikti konkurso organizatoriams. Komisija įvertino dalyvių pasirodymus: Gustės Ožalaitės (1b kl.) šokis „Laisvė“ – II vieta, Dorotėjos Račkauskytės (1b kl.) šokis „Mano skrydis“ – III vieta, Ugnės Jonaitytės (5b kl.) šokis „Jausmų dulkelė“ – III vieta. Kadangi šokių konkursas vyko virtualiai, specialius žiūrovų simpatijų prizus gavo Dorotėja Račkauskytė (1b kl.), Gustė Ožalaitė (1b kl.) ir Adelė Kablytė (4b kl.).Visos šokėjos apdovanotos padėkomis, laimėtojų diplomais, medaliais ir taurėmis. Džiaugiuosi savo šokėjų pasiekimais.

Šokių studijos „Vaivorykštės“ vadovas Astijus Poška

Dalinkitės: