Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario mėnesį Šeduvos gimnazijos šokių studijos ,,Vaivorykštė“ šokėja Juta Juškaitė (IVb kl.) dalyvavo respublikiniame nuotoliniame šokių filmų konkurse ,,Winter dance mowie night-2021“. Šiame pandeminiame ir karantininiame laikotarpyje daugelis šokio renginių persikėlė į virtualią erdvę. Šokėjai susidūrė su nauja realybe, kurioje atsirado apribota galimybė šokti ir repetuoti grupėse. Tačiau kiekvienas sunkumas verčia kūrybiškai ieškoti  naujų saviraiškos būdų. Juta savarankiškai namuose repetavo, nufilmavo ir sumontavo savo šokio ,,Viskas baigta“ video filmą. Šio konkurso solistų kategorijoje ji laimėjo II vietą. Džiaugiamės ir sveikiname Jutą su šiuo laimėjimu !!!

Šokių studijos ,,Vaivorykštė“ vadovas Astijus Poška

Dalinkitės: