Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lietuvos specialiosios olimpiados lengvosios atletikos čempionate, kuris vyko gegužės 9 dieną Kazlų Rūdoje dalyvavo apie 200 sportininkų iš 24 įstaigų. Šeduvos gimnazijai atstovavo Specialiojo ugdymo skyriaus mokinės: Neda Pabilionytė (200 m bėgime – I vieta, 400 m – II vieta), Alvyda Onaitytė (100 m – II vieta), Jovita Brazauskaitė (50 m – III vieta) ir Kamilė Gecaitė. Sportininkes varžyboms paruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas.
Po šių varžybų sukomplektuota Lietuvos SO lengvosios atletikos rinktinė, kuri 2019 metų kovo mėnesį dalyvaus pasaulio SO vasaros žaidynėse Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emiratai). Rinktinės sudėtyje ir Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokinys Kasparas Vaičiulis.

Dalinkitės: