Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Globoti žiemojančius paukščius – ne tik duoklė gamtai, bet ir smagi viduržiemio pramoga suaugusiems ir vaikams. Tuo buvo galima įsitikinti popietės „Lesyklėlių miestelis“ metu, kurią sausio 31 dieną organizavo bendrabučio auklėtojos Guoda Mikalonienė, Violeta Šarauskienė.
Kelias dienas mokiniai gamino lesyklėles iš antrinių žaliavų – panaudotų plastikinių butelių. Juos karpė, dažė, dekoravo natūraliomis gamtinėmis medžiagomis: kankorėžiais, spygliuočių šakelėmis, džiovintais žolynais. Su lesyklomis mokiniai atėjo į Svajonių parką: vieni ieškojo tinkamo medžio pakabinimui, kiti pylė lesalą. Po to visi susirinko į paskaitą apie žiemojančius Lietuvoje paukščius. Mokėsi juos pažinti, klausėsi paukščių balsų. Įgiję naudingų žinių apie mūsų draugus sparnuočius, pilni gerų emocijų, mokiniai pažadėjo atsakingai rūpintis į lesyklėles atskrendančiais paukščiais.

Dalinkitės: