Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Minint Valstybės atkūrimo dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai buvo skatinami domėtis Lietuvos istorija, integruoti turimas žinias ir gebėjimus į kūrybinę veiklą. Mokiniai trispalvės spalvomis dekoravo Lietuvos laisvės simbolį – paukštį  ir taip prisijungė prie pilietinės iniciatyvos gimnazijoje „Nešu žinutę Lietuvai“. Pagarbą ir meilę tėvynei išreiškė savo piešiniuose.
Vasario 14 dieną skyriaus bendruomenė susirinko prie spalvingos mokinių piešinių parodos „Aš myliu Lietuvą“. Mokytojos Sandra Skirpstienė ir Neringa Švėgždienė trumpai apžvelgė svarbiausius tėvynės istorijos įvykius, kurie vedė Lietuvos žmones laisvės keliu. Mokytoja Laimutė Andriuškevičienė padėkojo mokiniams už aktyvų dalyvavimą piešinių parodoje, aktyviausiems įteikė padėkos raštus. Sugiedojus Tautinę giesmę visi buvo pakviesti į šiaurietiško ėjimo žygį „Už laisvą Lietuvą“. Entuziastai, išklausę saugaus eismo instruktažą ir atlikę apšilimo mankštą, darnia kolona pajudėjo Šeduvos miesto kapinių link. Prie Trijų Kryžių paminklo žygio dalyviai uždegė žvakutes, tylos minute pagerbė žuvusius už Lietuvos laisvę. Įveikę beveik 5 km kelio atkarpą visi saugiai grįžo į gimnaziją.

Dalinkitės: