Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šiemet visus Lietuvos miestus ir miestelius bei lietuvių bendruomenes užsienyje vėl vienijo Lietuvos leidėjų asociacijos organizuojama skaitymo šventė šūkiu „Nudžiugink nors vieną knygą“. Ji vyksta kasmet nuo 2015 metų.
Gegužės 6 d. Šeduvos gimnazijos biblioteka organizavo akciją „Lietuva skaito“ ir siekė skaitymo rekordo. Mokiniai dalyvavo skaitymo pamokoje: atsinešė knygą iš namų lentynos, pasiskolino iš draugo ar bibliotekos, rekomenduotą bendraamžių. Prireikė visos bendruomenės pagalbos.  Šia gražia akcija siekėme daugiausiai vienoje vietoje skaitančių žmonių rekordo. Kaip ir planavome, akcijoje dalyvavo apie 300 moksleivių ir mokytojų. Vėliau visi kartu stebėjome mokytojų Dianos Variakojienės ir Rūtos Šablevičienės režisuotą H. K. Anderseno pasaką „Nauji karaliaus rūbai“. Spektaklyje vaidino 6a klasės mokiniai.
Knygos džiaugiasi, kai jas skaito. Tad labai smagu, kad jas nudžiuginome!                                                                                                                           Vita Kasarauskienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Dalinkitės: