Radviliškio r. Baisogalos pradinėje mokykloje – darželyje vyko Lietuvos pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“. Šios konferencijos tikslas – skleisti gerąją mokinių patirtį sveikos gyvensenos temomis: sveikatos tausojimu, stiprinimu, žalingų įpročių prevencija, gydymusi be vaistų, fiziniu aktyvumu, sveika mityba. Pranešimus skaitė mokiniai iš Joniškio, Radviliškio, Raseinių, Kėdainių rajonų mokyklų.

Konferencijos metu mokiniai dirbo grupėse, skaitė įvairius su sveikata susijusius pranešimus, atsakinėjo į pranešėjų ir vedančiųjų klausimus.

Jau ne pirmus metus sveikatos akademijos konferencijoje dalyvauja ir mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Šiais metais pranešimus skaitė 8 Šeduvos gimnazijos pradinukai.

1a klasės mokinė Kamilė Rukaitė papasakojo apie sporto  naudą stiprinant sveikatą (mokyt. Ilona Kučienė). 1b klasės mokinė Gunda Butkutė įvardijo įvairių vitaminų reikalingumą žmogaus organizmui (mokyt. Jūratė Juškienė). 2b klasės mokinė Kornelija Marčiūtė supažindino su judėjimo nauda žmogaus sveikatai (mokyt. Aušra Poškienė). 2b klasės mokinė Ugnė Jonaitytė pademonstravo ir apibūdino sveikos vaikų mitybos piramidę (mokyt. Aušra Poškienė). 2b klasės mokinys Armandas Klikna  parengė video pranešimą apie tai, kad mankšta yra sveikata ir kaip svarbu yra kasdien daryti mankštą (mokyt. Aušra Poškienė).  4a klasės mokinės Enrika Britvinaitė ir Berta Vičiūtė apibūdino vandens ir sveikatos sąryšį (mokyt. Vaida Čepienė). 4b klasės mokinė Rusnė Mockevičūtė priminė teigiamą vandens naudą ir saugaus elgesio prie vandens taisykles (mokyt. Lina Paškevičienė). Visi jaunieji pranešėjai rekomendavo sveiko gyvenimo receptus, analizavo stebėjimų išvadas, pasižadėjo plačiau skleisti sveikos gyvensenos idėjas.