Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 23 dieną Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių komanda su palaikymo grupe dalyvavo LSOK dviračių – triračių sporto čempionate, kuris vyko Joniškyje. Renginys buvo skirtas žymią intelekto negalią turintiems asmenims. Varžybos vyko trimis lygiais (A,B,C). Dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos vietovių. Čempionatas prasidėjo eisena. Vėliau mokyklos stadiono aikštelėse dalyviai turėjo atlikti įvairias užduotis: važiuojant triračiu įmesti kamuoliukus į kibirėlius pagal spalvą, pravažiuoti „gyvatėle“, sustojus užmesti žiedus ant stovo, užvažiuoti ant pakylos ir kitas. Pasibaigus varžyboms visi dalyviai ir komandų treneriai apdovanoti Specialiosios Olimpiados medaliais ir mokyklos direktoriaus padėkomis. Šeduvių komanda (Jolita Daškevičiūtė, Edvinas Kazlauskas, Alvyda Onaitytė, Kamilė Gecaitė, Alvyda Onaitytė, Vytautas Vengris, Mantas Varabauskas) A lygyje iškovojo I vietą. Mantas asmeninėse dviračių rungtyse užėmė I vietą. Mokinius varžyboms parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas.

Dalinkitės: