Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario 16-oji – viena iškiliausių dienų Lietuvos istorijoje, verta didžiausios pagarbos tiems, kurie telkė ir vienijo Lietuvą, kurių dėka šiandien esame laisvi. Didžiuodamiesi šia diena gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai aktyviai dalyvavo mokytojos Laimutės Andriuškevičienės iniciatyvoje „Tautinė juosta“. Klasės auklėtojų padedami mokiniai kūrė tautinius ornamentus juostose, jas dekoravo Lietuvos vėliavos spalvomis. Juostos buvo sujungtos į vieną bendrą ir papuošė mokyklos erdvę. Popietinių grupių mokiniai meilę ir pagarbą tėvynei išreiškė piešdami. Mokinių darbai eksponuojami parodoje „Piešiu Lietuvai“, kurią parengė auklėtojos Aušra Drukteinienė ir Virginija Bliumienė.

Vasario 12 dieną klasėse apsilankė mokytojos Sandra Skirpstienė ir Neringa Švėgždienė su 10s klasės mokinėmis. Jos apžvelgė sunkų Lietuvos kelią į laisvę, valstybinės šventės istorinius faktus. Mokytojos už aktyvų dalyvavimą kuriant tautinę juostą įteikė Padėkos raštus, mokiniams palinkėjo būti vieningiems, atsakingiems ir pilietiškiems.

 

Dalinkitės: