Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 23 d. minėjome Lietuvos žydų genocido atminimo dieną. I a ir II a klasėje vedėme integruotą istorijos pamoką, kuri vyko Šeduvos gimnazijos bibliotekoje. Istorijos mokytoja Inga Dryžaitė papasakojo skaudžią Lietuvos žydų istoriją Antrojo pasaulinio karo metais, bibliotekos vedėja Vita Kasarauskienė pristatė parodą „Genocidas Lietuvoje“, gimnazijos fojė susipažinome su Šeduvos gimnazijos Antano Bukausko muziejaus darbuotojos Ingos Kielienės paruošta  paroda apie Šeduvos žydus.

Sugrįžus į biblioteką I a klasės mokinės Ema Paškevičiūtė pristatė parengtą medžiagą apie Lietuvos žydus ir jų padėtį įvairiais istorijos laikotarpiais, Merita Mockutė ir Miglė Kondrotaitė supažindino su surinkta medžiaga apie Šeduvos žydus Antrojo pasaulinio karo metais, IIa klasės mokinė Vida Balčiūnaitė papasakojo apie vykdytą Holokaustą Lietuvoje. Pasižiūrėjome mokinių Kajaus Stukonio ir Urtės Didaronkutės paruoštą filmuką ‘‘Šeduvos žydai‘‘.  Pamokos pabaigoje mokiniai iš akmenukų dėliojo Žydų simbolius.

Dalinkitės: