Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasarai prasidėjus Šeduvos gimnazijos ketvirtokų būrys kartu su mokytoja Ilona Kučiene turėjo galimybę įsivertinti sportinius, pažintinius gebėjimus dalyvaudami linksmose karinėse pratybose ,,Raudona varna“, kurių štabas įsikūręs Šiaulių rajone. Miške mokinius pasitiko „Karinių miško pajėgų štabo“ karininkai, kurie pravedė rikiuotę ir užmaskavo veidus.  Mokiniai, apsirengę karinėmis aprangomis,  susiskirstę į būrius, atliko pateiktas karininkų užduotis su žemėlapiais. Teko panaudoti mokykloje įgytus įgūdžius – sportinius gebėjimus, pirmosios pagalbos, pasaulio pažinimo žinias. Būriai, susitikę prie posto, valgė kareivišką košę, gaivinosi gėrimu. Mokiniai ne tik patobulino pažintines, kūrybiškumo, sveikos gyvensenos, bet ir bendradarbiavimo kompetencijas.

Dalinkitės: