Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija, kurią organizuoja LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT.  Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25 metai!

2017 m. spalio 12 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko Konstitucijos egzamino II etapas. Į šį etapą pateko II b klasės mokinys Mantas Lilionis. Mantui puikiai sekėsi ir jis surinko 18 taškų iš 19 galimų. Darbas išsiųstas Konstitucijos egzamino organizatoriams. Lauksime gerų žinių iš Konstitucijos egzamino vertinimo komisijos.

Dėkojame Mantui ir jo tėveliams už nuoširdų ir atsakingą pasirengimą Konstitucijos egzaminui.

Dalinkitės: