Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2022 m. birželio 8 dieną Šeduvos gimnazijos stadione buvo organizuotas Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto 2022m. lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo 77 atletai iš 11 šalies įstaigų: Vilkaviškio rajono Kybartų „Rasos“ mokyklos, Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos, Šeduvos gimnazijos, Kaišiadorių šv. Faustinos mokyklos-daugiafunkcio centro, Panevėžio „Šviesos” ugdymo centro, Pabradės Nijolės Genytės socialinės globos namų, Kelmės, Kauno Laužiko specialiųjų mokyklų, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, Utenos neįgaliųjų sporto klubo.

Čempionato dalyvius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, administracijos direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, LSOK prezidentas Zenonas Misiūnas. Gero pasibuvimo drauge, puikių startų dalyviams palinkėjo Šeduvos gimnazijos direktorė Edita Varneckienė. Po iškilmingo atidarymo penkiose amžiaus grupėse vyko įvairios rungtys: bėgimo, kamuoliuko metimo, šuolio į tolį įsibėgėjus, rutulio stūmimo, estafečių 4x100m. Sportininkų neišgąsdino lietus, jie buvo atkaklūs ir geranoriški. Po varžybų vyko apdovanojimai. Sportininkams įteikti medaliai, įstaigoms – Šeduvos gimnazijos padėkos.

Dalinkitės: