Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 28 dieną mūsų gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo tradiciniame Lietuvos specialiosios olimpiados rudens kroso čempionate, kuris vyko Kazlų Rūdos miesto parke. Varžybose dalyvavo 14 komandų iš visos Lietuvos. 128 atletai varžėsi atskirose amžiaus grupėse 500m, 1000m ir 1500m distancijose. Varžybose puikių rezultatų pasiekė šeduviškiai. 500 m distancijoje aukso medalius iškovojo Neda Pabilionytė, Deimantė Grakauskaitė, Edgaras Daniusevičius, Edvinas Kazlauskas, 1000 m – Kasparas Vaičiulis, Paulius Butautas. II vietą užėmė ir sidabro medalius laimėjo  500 m nuotolyje – Violeta ir Daiva Savelevaitės, Mantas Varabauskas, 1000 m – Donatas Norvilas, Deividas Žalkauskis. 500 m distancijoje Jolita Daškevičiūtė ir Dovidas Zablockis iškovojo bronzos medalius (III vieta). Kroso varžybų dalyviai draugiškai palaikė vieni kitus ne tik bėgimo, bet ir „Virvių parko“ trasoje. Visus džiugino geras oras, puiki nuotaika, bendrystė.