Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Nuo 2008 metų Šeduvos gimnazijoje įgyvendinamas respublikinis projektas ,,Lyderystės mokykla“ suteikia mokiniams ne tik įsimintinų bendravimo akimirkų, ugdo įvairias kompetencijas, bet ir stebina naujomis veiklomis, plečia mokinių akiratį. Gruodžio 2 – 3 dienomis projekto dalyviai susitiko Raseinių rajono Betygalos Maironio gimnazijoje. Be šeduvių komandos, savaitgalio stovykloje ,,Penktadienis kitaip“ dalyvavo ir Raseinių rajono Šiluvos gimnazijos komanda.

Visas veiklas mokiniams organizavo Betygalos gimnazijos mokinių savivalda. Be jau tradicinėmis tapusių kai kurių užduočių atlikimo, mokiniams teko dalyvauti šokių ringe, sukurti mini spektaklį pasirinkta tema, išbandyti jėgas proto, greičio, išmanumo, orientavimosi olimpiadose. Ypač daug įspūdžių mokiniams paliko nauja pažintis su Rimvydu Jurkuvėnu – UAB “Omnitel” žinių ir kompetencijų valdymo koordinatoriumi, projekto ,,Kam to reikia?“ lektoriumi. Kaip teigė pats lektorius, jis kasdien vadovaujasi taisykle: “Elkis su kitais taip, kaip nori, kad su Tavimi elgtųsi”.  Rimvydas mokiniams ne tik skaitė paskaitą ”Kaip suvaldyti stresą“, bet ir vedė praktinius užsiėmimus. Didžiausią įspūdį mokiniams paliko tai, kad svečias kartu su jais dalyvavo visose projekto veiklose, diskutavo įvairiomis temomis, buvo toks pat komandos narys, kaip ir jie.

Visi projekto ,,Lyderystės mokykla“ dalyviai  dar kartą įsitikino, kad savaitgalį galima praleisti labai turiningai ir įdomiai.

Aušra Mickutė, Šeduvos gimnazijos specialioji pedagogė

Dalinkitės: