Gegužės 5 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko meninė edukacija „Mandalų kūrimas iš spalvoto smėlio“. Užsiėmimo metu mokiniai išgirdo mandalų atsiradimo istoriją, susipažino su jų kūrimo procesu. Mandala – tai apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, sveikatos ir sėkmės simbolis. Mandalos kūrimas leidžia žaisti spalvomis, padeda nusiraminti, pasinerti į fantazijų pasaulį. Skambant relaksacinei muzikai, savarankiškai ar padedant edukatorei, mokiniai kūrė savo mandalą. Tai pareikalavo susikaupimo ir kruopštumo. Iš spalvotų smėlio smiltelių buvo sukurti originalūs darbai, kuriais ypač džiaugėsi patys mokiniai. Ši puiki edukacija organizuota įgyvendinant projektą „Sveikatos kelias“.