Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Pasitikdami Šeduvos gimnazijos šimtmetį ir tęsdami projekto ,,100 susitikimų“ įgyvendinimą, 3b klasės mokiniai ir mokytoja Aušra Poškienė balandžio mėnesį  į svečius pasikvietė  XXIII laidos abiturientę Mariją Damanskytę–Bakovienę, kuri mūsų mokyklą baigė 1966 metais. Viešnia vaikams  papasakojo  apie savo pirmuosius žingsnius, žengtus mokyklos takeliu, prisiminė savo pirmąją mokytoją, klasės draugus. Ypač džiaugėsi pamačiusi  pirmąjį lietuvių kalbos vadovėlį  ,,Saulutė“, iš kurio ji  mokėsi skaityti ir rašyti. Vaikai domėjosi, kokių dalykų pamokos viešniai geriausiai sekėsi, kas nesisekė, ką tais laikais vaikai veikė po pamokų, kokius būrelius lankė.  Mažiesiems klausytojams buvo įdomu išgirsti, kad ponia Marija buvo pasirinkusi mokytojos profesiją, bet ,susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, ji pasuko kitu keliu.
Susitikimo pabaigoje viešnia trečiokams palinkėjo siekti savo svajonių, o svarbiausia – užaugti gerais žmonėmis.

Dalinkitės: