Kovo 27 d. Šeduvos gimnazijos bibliotekoje lankėsi  2-osios specialiosios lavinamosios klasės mokiniai kartu su mokytoja Engrita Diržiene. Mokiniai yra skaitymo skatinimo projekto „Su knyga į žinių šalį “ dalyviai. Vaidinome Mažojo teatro vaidinimą „Pirštinė“. Mūsų statomų pasakų siužetas nesudėtingas, daug kartojimų, todėl vaikams lengva įsiminti veiksmų ir įvykių seką, veikėjų žodžius. Pasakos siužetą mokiniai pakartojo vaidindami užsidėję karūnėles. Tai puiki priemonė: užsidėję jas ant galvų, vaikai puikiai improvizavo, mėgžiojo žvėrių eiseną, balsus. Jie lengvai tapo pasakos veikėjai, įvairiai plėtojo jos siužetą. Teatro žaidime mielai dalyvavo kiekvienas vaikas, tapdamas artistas ar vaidinimo žiūrovas.
Vita Kasarauskienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė