Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Paskutinę kovo dieną Šeduvos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių  skaitovų konkursas ,,Tau, Mamyte!“.  Renginį  suorganizavo ir pravedė pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė.

Šiemetiniame skaitovų konkurse dalyvavo 1- 4 klasių mokiniai. Į  papuoštą salę susirinko net 60 mažųjų raiškaus žodžio mylėtojų, jų mokytojos ir tėveliai. Mokinius vertino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Kavaliauskienė,specialioji pedagogė, logopedė Aušra Mickutė, gimnazijos vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė ir buvusi gimnazijos mokinė, studijuojanti Klaipėdos universiteto Menų Akademijoje režisūros specialybę Alexandra Kovalenko.

 Visi konkurso  dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijai  buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.

I vietą 1-2 klasių mokinių tarpe užėmė Klaidas Guntulis iš 2b klasės (mokytoja Inga Rutkauskienė), II vietą – Gustas Narbutas iš 1b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė), III vietas užėmė Matas Tamošiūnas iš 1a klasės (mokytoja Daiva Mačiūnienė) ir Gertrūda Burbulytė iš 2b klasės (mokytoja Inga Rutkauskienė). Padėkos raštu už puikų pasirodymą apdovanotas Armandas Klikna iš 1b klasės (mokytoja Aušra Poškienė).

I vieta 3-4 klasių tarpe atiteko Skaidrai Pšalgauskaitei iš 4b klasės ( mokytoja Jūratė Juškienė), II vieta- Joriui Kielai  iš 4b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė), III vietos –Emilijai Čapaitytei ir Ulai Poškaitei iš 4b klasės ( mokytoja Jūratė Juškienė). Padėkos už puikų pasirodymą atiteko Arnoldui Butkui iš 4b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė) ir Gundai Stasiūnaitei iš 4c klasės (mokytoja Ona Gabenienė).

Apibendrindama skaitovų pasirodymus komisijos pirmininkė Aušra Mickutė pasidžiaugė tokiu gausiu dalyvių būriu, jų  scenine kultūra, o labiausiai vaikų raiškaus, įtaigaus deklamavimo  sugebėjimais, kuriuos  mokinukams padėjo atskleisti ir  išryškinti jų mokytojos.

Kaip ir kiekvienais metais mažieji  gimnazijos skaitovai, kurie užėmė I ir II vietas savo amžiaus kategorijoje, atstovaus Šeduvos gimnaziją rajoniniame 1-4 klasių mokinių poezijos festivalyje

 “Švelnios tavo rankos“, kuris vyks balandžio 28 d. Baisogalos mokykloje-darželyje. Klaidui, Gustui, Skaidrai ir Joriui linkime didelės  sėkmės !

Dalinkitės: