Meninės raiškos būrelio ,,Svajonė“ programa sudaryta vieneriems mokslo metams. Siekiant tenkinti, specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių nuo 10 iki 15 metų amžiaus, prigimtinį muzikalumą, įgimtą poreikį judėti, ugdyti kūrybiškumą, estetinę nuovoką, plėtoti emocijų ir jausmų sritis, lavinti kūno motoriką, jutimus bei socialinius įgūdžius. Užsiėmimų metu stengiamės ne tik išmokti žingsnelius ar šokio figūras, bet lavinti ritmo pajautimą, dėmesio sukoncentravimą, kūrinio suvokimą, taisyklingą laikyseną, orientaciją erdvėje, lankstumą, koordinaciją.
Mokomės girdėti ir suprasti muziką, dainas bei poeziją, išreikšti emocijas judesiu, dainavimu ar deklamavimu. Kuriame judesių sekas, naudojant skirtingą tempą (greitą ir lėtą) ir erdvės lygmenis (aukštai ir žemai) bei atsižvelgiant į norimą perteikti nuotaiką. Kuriame šokius bei improvizacijas pasirodymams, vaidiname, dainuojame, deklamuojame. Mokomės kultūringai elgtis užsiėmimų ir pasirodymų metu, draugiškai bendrauti neformalioje aplinkoje. Švenčių bei renginių metu dovanojame džiaugsmą ir gerą nuotaiką žiūrovams.
Mokytoja Sandra Skromanienė