Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sausio 26 dieną gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo gausus būrys mokinių, gebančių raiškiai, emocionaliai perteikti poezijos ir prozos kūrinius. Vertinimo komisija išrinko geriausius. 5-8 klasių grupėje I vietą pelnė Vilius Alekna (6b), II vietą – Rapolas-Kęstutis Meškauskas (8b), III vietą užėmė Ugnė Petraitytė (7a).

Paskatinimo sulaukė skaitovės Austėja Matėliūnaitė (5), Liveta Jareckaitė (5), Beata Pačkauskaitė (7a).  I-IV klasių grupėje I vietą laimėjo Kajus Stakonis (IIa), II vietą pelnė Audrius Akučka (IIIb), III vietą – Virgailė Kručkauskaitė (IIb). Paskatinimo raštus gavo Gedas Pelenis (IIb) ir Ingrida Butkutė (IIIb). Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytojos Eglė Ivoškevičienė, Virginija Diržinauksienė, Laima Kulbeckienė, Diana Variakojienė.

Dalinkitės: