Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 25 dieną Šeduvos gimnazijos Ib klasės mokiniai  ir lietuvių kalbos mokytoja Aida Šereivienė geros nuotaikos rinkosi į meninio skaitymo konkursą, kuriame raiškai skaitė lietuvių poetų eiles tėvynės tema. Susirinkusius gimnazistus, pritariant gitaros garsams, pasveikino aštuntokas Rapolas-Kęstutis Meškauskas. Visi mokiniai buvo pasiruošę.

Jie deklamavo Liūnės Sutemos, Algimanto Mackaus, Janinos Degutytės eiles. Ir konkurso dalyviai, ir vertinimo komisija, kurią sudarė kompetetingos narės (Jūratė Petraitienė, Rita Šlivinskaitė ir Vita Kasarauskienė), įdėmiai klausė skaitovų, nes po konkurso turėjo išaiškėti, kas geriausiai atitiko raiškaus skaitymo vertinimo kriterijus ir užėmė prizines vietas. Kol vertinimo komisija tarėsi, mokiniai ir mokytoja diskutavo apie asmens ir tėvynės ryšio pagrindimą lietuvių poetų kūryboje.

Komisija paskelbė nugalėtojus: I vietą užėmė – Emilija Bardauskaitė, II vietą –  Giedrė Stukonytė  ir Karolina Koriznaitė, III  vietą – Inesa Venslavičiūtė.

Nugalėtojams įteiktos  lietuvių kalbos mokytojos  padėkos, gimnazijos atminimo dovanėlėmis, įvertinimas dešimtuku ir bibliotekininkės įsteigtais prizais – knygų skirtukais. Kitų mokinių skaitomos eilės taip pat buvo įvertintos. Po konkurso bibliotekininkė pakvietė daugiau apsilankyti bibliotekoje ir dažniau organizuoti joje netradicines pamokas.

Dalinkitės: