Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 22 dieną mūsų gimnazistai antrokai kartu su mokytojomis Salomėja Krenciene ir Inga Dryžaite lankėsi Vilniuje. Minėdami Lietuvos žydų genocido atminimo dieną, mokiniai turėjo kitokią ekskursiją po Vilniaus geto teritoriją – „Pabėgimas iš Vilniaus geto“. Gidas buvo virtualus, vaikščiodami po buvusio geto gatveles, antrokai turėjo išklausyti ir perskaityti gido siunčiamą informaciją, vykdyti užduotis ir ieškoti atsakymų, kurie padėtų ištrūkti iš Vilniaus geto teritorijos. Ši interaktyvi edukacija leido kiekvienam mokiniui įsitraukti į žaidimą, privertė pasukti ne tik galvą, bet ir patreniruoti kojas bei praplėsti žinias apie žydų gyvenimą Antrojo pasaulinio karo metais.

Dar viena vieta, kurią aplankė ekskursijos dalyviai, buvo Vilniaus gynybinės sienos bastėja. Gidų lydimi jaunuoliai susipažino su Vilniaus praeitimi, gynyba ir bastėjos išskirtinumu. Mokiniai grupėmis gavo užduotis, verčiančias, nagrinėjant šaltinius, rasti tinkamus atsakymus. Po kurio laiko visos grupės pristatė ir tikrinosi atliktus darbus.

Apsilankymas sostinėje ugdė antrokų gebėjimą atlikti komandinį darbą, atsakingumą, įsiklausymą ir išmokė arba priminė pamirštus dalykus.

Dalinkitės: