Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 19 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje  vyko didžiausias Baltijos šalyse moderniųjų technologijų ir verslumo renginys  #SWITCH!, kuriame dalyvavo Šeduvos gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Pagrindinė ICT ir verslumo renginio #SWITCH! idėja – kiekvienam suteikti progą prisiliesti prie technologijų ir jas pažinti. Viena pagrindinių #SWITCH! temų – švietimo ateitis ir jos pokyčiai. Konferencijoje išgirdome ekspertų įžvalgas apie technologijų taikymą mokyklose, savo patirtimis bei patarimais apie technologijų taikymą kasdieniame darbe dalinosi ir mokytojai. Diskusijoje apie Lietuvos švietimo ateitį kalbėjo švietimo ministrė Jurgita Petrauskienė, ekonomistas Nerijus Mačiulis, europarlamentaras Antanas Guoga ir kiti, pranešimą skaitė  Austėja Landsbergienė.

 

 

 

Dalinkitės: