Gegužės 23 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo Kurtuvėnų regioniniame parke vykusioje respublikinėje specialiųjų mokyklų mokinių konferencijoje „Gamtos atradimai vaiko akimis“. Jie pristatė stendinį pranešimą ir muzikinę inscenizaciją „Apie Raganų eglę“, kuriuos parengė su mokytojomis Virginija Budriene, Arnolda Šukiene ir Virginija Praniene. Konferencijos dalyviai ne tik skaitė pranešimus, bet ir dainavo, šoko, vaidino. Organizatoriai parengė ir praktinę užduotį: komandoms reikėjo išspręsti kryžiažodį ir parke surasti dėlionės detalę. Taip buvo sudėtas Lietuvos vietovardžių žemėlapis. Renginys baigėsi bendra daina Lietuvai.
Konferencija vyko netradicinėje aplinkoje – Kurtuvėnų dvaro ratinėje, parke, o mediniame svirne dalyviai buvo vaišinami arbata ir skanėstais. Kelionė į namus neprailgo, mokiniai dalinosi patirtais įspūdžiais,  džiaugėsi savo puikiu pasirodymu.