Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos bendruomenė rugsėjo 3-ąją minėjo Mokslo ir žinių dieną. Šiemet tai buvo ypatinga šventė, nes mūsų ugdymo įstaiga vasarą švęs 100-to metų jubiliejų. Į susirinkusiuosius kreipėsi gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas ir palinkėjo drąsiai priimti iššūkius ir patirti pažinimo džiaugsmą. Visus pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Be to, jis atvežė dovanų, kurias įteikė pirmokams ir abiturientams, o gimnazijai padovanojo varpelį. Šventės dalyvius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Kostas Dočkus,  Šeduvos seniūnas Justinas Pranys, gimnazijos tarybos pirmininkas Remigijus Peleckis.

Pirmokai, padeklamavę eilėraštukus, pasižadėjo būti geri mokiniai, gerbti mokytojus, branginti draugus. Abiturientai visiems linkėjo išmokti džiaugtis kiekviena akimirka, nes laikas bėga labai greitai. Grojant gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestrui mokiniai skubėjo į jaukias klases susitikti su draugais, auklėtojomis, prisiminti praėjusius metus, pasidalinti lūkesčiais. Jaunatviškas klegesys ir ryžtas subūrė gimnazijos bendruomenę siekti dar geresnių ugdymo(si) rezultatų.

Renginio akimirkos…

Dalinkitės: